درباره کال ورک

دریچه ای نو به سوی خدمات تخصصی فنی و مهندسی

سایت کال ورک به عنوان یک معرف بین کارفرما و پیمانکار (“متخصص مجرب”) می باشد ، کال ورک بازار کار آنلاین و پلتفرم برون سپاری و جمع سپاری است که به کارفرمایان این امکان را می دهد تا پروژه های خود را برون سپاری کنند و از خدمات با کیفیت تر و ارزانتر بهره مند گردند و از سوی دیگر متخصصین با انجام این پروژه ها ، کسب درآمد نمایند و همچنین بستری مناسب برای فروش بی واسطه کالا و محتوا می باشد . در نهایت کال ورک می تواند از ابتدا تا انتهای یک پروژه در همه مراحل درکنارشما قرار گیرد.


ارائه خدمات تخصصی (طراحی ، مشاوره ، اجرا ، آنالیز قیمت  و ...)

کارشناسان و متخصصین می توانند با ثبت نام رایگان و ایجاد یک پنل کاربری یا دفتر کار مجازی خدمات تخصصی  خود را برای عموم ارائه نماید . وکال ورک هیچ کمیسیونی بابت قرارداد کارشناس دریافت نمی کند .

ثبت سفارش پروژه

 درکال ورک کاربران می توانند به راحتی وبصورت رایگان  پروژه ای خود را جهت استعلام و اجرا ثبت نموده تا متخصصان مربوطه به طور مستقیم و بی واسطه با کارفرمایان ارتباط برقرار کنند. وکال ورک هیچ کمیسیونی بابت قرارداد کارشناس دریافت نمی کند.

خرید و فروش بی‌واسطه کالاهای تخصصی نو و استوک

درکال ورک  تامین کنندگان و فروشندگان می توانند کالاهای نو واستوک خود را به صورت رایگان عرضه نمایند . کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما کال ورک هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.

خرید و فروش بی‌واسطه محتواهای  تخصصی

در این قسمت کارشناسان و فروشندگان محتوا می توانند جهت گردش بهتر اطلاعات ، محتوا های تخصصی خود ازقبیل کتاب ، نرم افزار وفایل جهت مبادله و فروش در اختیار دیگران قرار دهند . کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما کال ورک هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.