قوانین و مقررات


 بزرگترین شبکه تخصصی خدمات فنی و تامین کالا

 

شرایط و ضوابط استفاده از وبسایت

1- تعاریف

پروژه : شرح دقیق انجام یک فعالیت، شامل اجرا طراحی مشاوره ، تعمیر و نگهداری ، آموزش و ... را پروژه می‌نامیم. کاربر برای انجام هر کار می‌تواند یک پروژه تعریف کند و بر روی سامانه ثبت نماید و انجام کار را به متخصصان بسپارد.

کارفرما : شخصی که پروژه ثبت می‌کند و نیازمند خدمات تخصصی می باشد  را کارفرما می‌نامیم.

متخصص یا کارشناس : شخصی (حقیقی یا حقوقی) است که از طریق تمرین ، آموزش و یا تحصیل در یک حوزه خاص دارای مهارت وتجربه طولانی یا اشتغال می باشد و میتواند انجام یک پروژه را به عهده بگیرد.

 

2- درباره وبسایت

به کال ورک خوش آمدید. این وبسایت این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که در میان متخصصان بسته به نیازتان جستجو نموده و شخص یا شرکت مورد نظرتان را بیابید . پروژه خود را ثبت کنید ویا به عنوان ارائه دهنده خدمات پروژه مد نظرتان را جستجو کنید . از میان کالاها که برای فروش از طریق وبسایت فهرست‌بندی شده‌اند به جستجو و خرید بپردازید.

 

3- ثبت نام برای استفاده از وبسایت

3-1- نخستین گام برای دسترسی به وبسایت این است که به عنوان کارفرما و متخصص در سایت ثبت نام کنید . در هنگام ثبت نام از شما درخواست می شود تا نام کاربری و رمز عبور برای حساب خود انتخاب کنید. شما بصورت کامل در حفظ و نگهداری رمز عبور خود مسئول هستید. ما با مشاهده هرگونه فعالیت در حساب شما چنین برداشت خواهیم کرد که شما یا فردی که از طرف شما اجازه دسترسی به او داده شده است وارد حساب کاربری شما شده است است مسئولیت افشای کلمه عبور و نفوذ به حساب کاربری افراد بر عهده صاحب حساب کاربری است در صورت بروز مشکل کال ورک هیچ مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت . درصورت مشکوک شدن به دسترسی غیر مجاز به حساب خود، بلافاصله از طریق بخش پشتیبانی به ما اطلاع دهید.

3-2- شما مجاز به ساختن بیش از یک حساب کاربری برای استفاده از امکانات کارفرمایی یا متخصص نمی باشید. با یک حساب کاربری از هر دو این امکانات می توان به راحتی استفاده کرد. ایجاد دو حساب کاربری در کال ورک مجاز نمی باشد . در نظر داشته باشید محتوایی که به انتخاب خودتان در کال ورک منتشر می‌کنید نظیر تصویر، ویدئو، متون و خدمات و خصوصی نخواهد بود لذا در انتخاب محتوا دقیق باشید زیرا محتوایی که توسط شما منتشر می‌گردد از نظر امنیتی و قانونی کاملا بررسی می‌شود و در صورت نیاز محتوای انتخابی شما جهت ویرایش بازگردانده خواهدشد و یا کال ورک آن را حذف خواهد کرد و در صورت ایجاد مسائل امنیتی و قانونی حساب کاربری شما مسدود خواهد شد. و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران برای مسائل امنیتی قابلیت تعقیب قضایی دارد.

3-3- شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به کال ورک می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است.

3-4- زمانی که فرآیند ثبت نام تکمیل شود، شما عضو وبسایت محسوب می‌شوید و محدودیت‌های این شرایط و ضوابط را می‌پذیرید.متعهد می شوید مسئولیت مالی استفاده از سایت، خریدها، خدمات دریافت شده را بر عهده بگیرید. تعهدات خود را در قبال پروژه ای که دارید انجام دهید، مگر اینکه این تعهدات خلاف قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران یا سایت کال ورک  باشد.

 

4- تعهدات کاربران

شما به عنوان عضو وبسایت می‌پذیرید که از موارد زیر پیروی کنید:

4-1- هرگونه محتوای مندرج در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه، مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه

4-2- ناقض حریم شخصی افراد.

4-3- استفاده از عبارت‌ها یا کلماتی مانند: ویژه، رند، مفت، ارزان، زیر قیمت، استثنائی، حراج و موارد مشابه.

4-4- هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف.

4-5- استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدماتی که مخاطب آن کودکان نیستند.

 

4-6- هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد،

4-7- برنامه‌ها و روش‌های عبور از فیلترینگ، VPN و خدمات یا کالاهای مربوط به نصب آنتن، راه اندازی ماهواره یا اینترنت ماهواره‌ای،

4-8- ابزار یا آموزش‌های نفوذ، خرابکاری، شکستن قفل، هک و کرک،

4-9- فروش برنامه‌های نرم‌افزاری یا کتاب‌های فاقد مجوز قانونی برای انتشار و سایر موارد ناقض «قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان»،

4-10- هر گونه اجاره و فروش فیلم یا موسیقی،

4-11- شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه،

4-12- هر شکلی از شرط‌بندی (با جایزه یا بدون جایزه)،

4-13- هر گونه کالایی که موجب رواج خشونت و آسیب رساندن به دیگران می‌شود، مانند: سلاح‌های گرم و سرد، مواد محترقه و امثال آن،

4-14- کالا و خدمات مرتبط با مواد مخدر، سیگار یا ترک اعتیاد،

4-15- فروش فاکتور و پیش فاکتور برای اخذ وام، حذف سهم بیمه کارفرما و مشابه آن،

4-16- پیش‌پرداخت برای معامله‌های از راه دور،

4-17- خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود،

4-18- معرفی سایت‌، کالا یا خدماتی که به هر شکلی قصد رقابت با ما را دارند،

4-19- خرید و فروش حیوانات پرندگان و خزندگان وحشی و گوشت‌خوار،

4-20- هرگونه اشاره کسب و کارها به شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام و یا اینستاگرام در بخش توضیحات به جز در دسته‌بندی خدمات،

4-21- درج سامانه پیامکی در متن آگهی.

4-22- هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده وما در این مورد هیچ گونه مسئولیتی نداریم و این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.

 

5- روابط

5-1- برای انجام پروژه در سایت کال ورک، کارفرما و پیمانکار بصورت مستقیم با هم در ارتباط اند. بصورتی که بعد از ارسال پیشنهاد ، کارفرما بهترین پیشنهاد یا پیشنهادها را انتخاب، و متخصص انجام پروژه را قبول می کند. کارفرما مسئولیت مدیریت، بررسی، پیگیری و پرداخت در زمان مقرر برای دریافت نتیجه مطلوب را بر عهده دارد و متخصص مسئولیت ارائه خدمات با کیفیت در زمان مقرر بر اساس توافق انجام شده را بر عهده دارد. کارفرما و متخصص هر دو موافقت می کنند در جهت انجام اجرای توافق با یکدیگر همکاری، و منصفانه رفتار کنند.

5-2- کال ورک طرف حساب در توافقات، قرادادها و درخواست های پروژه ها بین کارفرما و متخصص نیست.کال ورک هیچ کنترلی روی پروژه ها ندارد و از جزئیات آن آگاه نیست کال ورک مواردی از قبیل کیفیت انجام پروژه، امنیت و قانونی بودن سرویس تحویل داده شده، درست و دقیق بودن پروژه های ثبت شده، سطح دانش، پیشینه یا توان کاربران، اطمینان از انجام کار توسط متخصص، توان مالی کارفرما برای پرداخت بعد از انجام پروژه، یا اینکه متخصص یا کارفرما پروژه را تا انتها ادامه خواهند داد یا خیر، را تضمین نمی کند. کال ورک مسئول رفتار متخصص ها نیست و متخصص ها کارمندان کال ورک نمی باشند. کال ورک هیچ وسیله یا ابزاری برای انجام پروژه ها در اختیار متخصص ها قرار نخواهد داد. کارفرما و متخصص می بایست با یکدیگر تمام مسائلی که مربوط به حقوق و تعهدات می باشد را حل و فصل کنند.

5-3- کارفرما و متخصص توجه دارند و موافقند که ارزش، اعتبار و حسن نیت سایت، بستگی به عملکرد آنها در انجام پروژه دارد.

5-4- هر نوع استفاده شما از سایت، شما را به شریک، نماینده، و شعبه بین شما و کال ورک تبدیل نخواهد کرد.

 

6- کپی رایت و مالکیت معنوی

6-1- وبسایت، خدمات و تمامی محصولات مرتبط با ما موضوع کپی رایت هستند. و مطابق قانون این کشور و معاهدات بین المللی تحت حمایت کپی رایت قرار می‌گیرند.

6-2- کال ورک تمامی حقوق و منافع مرتبط با وبسایت را حفظ می‌کند:

6-3- نام کسب و کار، نام تجاری، نام و آدرس سایت، علامت تجاری، طرح صنعتی، ثبت اختراع و کپی رایت ما .

6-4- حق استفاده از نام کسب و کار، نام تجاری، طرح صنعتی، علامت تجاری و ...

6-5- شما بدون اجازه کتبی کال ورک و اجازه هر صاحب حق دیگری مجاز به انجام موارد زیر نیستید: پخش، انتشار مجدد، آپلود کردن، انتقال، ارسال، توزیع، نمایش یا پخش در عموم.

 

 

 

 

7- حریم خصوصی

کال ورک حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی می‌کند و هر گونه اطلاعاتی که از طریق استفاده شما از برنامه و یا خدمات ارائه شده است، به سیاست حفظ حریم خصوصی کال ورک مربوط می‌شود که در برنامه موجود است.

 

8- سلب مسئولیت عمومی  

8-1- ما تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم که تا جایی که مقدور است تصویر و رنگ محصولات را دقیق نشان دهد ولی نمی‌تواند دقیق بودن صفحه نمایش سیستم شما را تضمین کند و در صورت مغایرت مسئولیتی به عهده ما نیست.

8-2- هم‌چنین کال ورک تضمین نمی‌کند که کیفیت محصولات، خدمات و اطلاعات این شرکت دقیقا مطابق انتطارات شما باشد.

8-3- هیچ چیز در این شرایط و ضوابط محدود نمی‌شود مگر آن که به موجب قانون ممنوع و محدود شده باشد.

این شرکت مسئولیتی در قبال موارد زیر نخواهد داشت:

8-4- هر گونه خسارت یا آسیب مگر این که این زیان یا آسیب قابل پیش‌بینی باشد و یا در نتیجه ناتوانی این شرکت در حمایت از مصرف کننده رخ داده باشد

8-5- ریسک‌ها و خطرات استفاده از وبسایت، خدمات و هر یک از محصولات این شرکت( به همراه خدمات تحویل) به عهده خود شخص است. همه چیز در وبسایت، خدمات و محصولات این شرکت، بر اساس "همانطور که هست" و "به صورت موجود" ارائه می‌شود.

8-6- قیمت محصولات و خدمات بدون اطلاع رسانی قبلی می‌تواند تغییر کند و در این مورد وبسایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.

8-7- امکان تغییر یا قطع سرویس در هر زمانی بدون اطلاع رسانی قبلی امکان پذیر است و در این مورد وبسایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.

8-8- این وبسایت تضمین و تایید نمی‌کند که استفاده شما از خدمات وبسایت بدون وقفه، به موقع، امن و بدون خطا است. و در این مورد مسئولیتی به عهده این وبسایت نیست.

8-9- ممکن است اطلاعاتی در وبسایت و یا در خدمات وجود داشته باشد که همراه با خطاها و اشتباهاتی باشد و یا اینکه اشکالاتی مرتبط یا توضیحات محصولات و یا در قسمت درخواست‌ها وجود داشته باشد. این حق برای این وبسایت محفوظ است که این اشتباهات و اشکالات را برطرف کرده و این موارد را تغییر داده و بروزرسانی کند و حتی ممکن است درخواستی را به جهت وجود این اشکالات بدون اطلاع قبلی رد کند و از این جهت مسئولیتی متوجه این وبسایت نیست

8-10- کال ورک این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. زمانی که این شرکت شرایط و ضوابط را بروزرسانی می‌کند، از تلاش‌های معقولی برای اطلاع رسانی به شما در مورد به بروزرسانی‌های این شرایط استفاده خواهد کرد اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید.  

8-11- لینک‌های ثالث موجود در این وبسایت ممکن است مستقیما شما را به سایت‌هایی هدایت کند که به این وبسایت وابسته نیستند. ما این سایت‌ها را تضمین نمی‌کنیم و هیچ مسئولیتی در قبال این سایت‌ها در برابر کاربران نداریم. هم‌چنین مسئول ضرر و خسارتی که به واسطه استفاده از محصولات، خدمات و یا سایت‌های ثالت وارد می‌شود هم نیستیم.

 

9- خاتمه قرارداد

این وبسایت ممکن است در هر زمان این شرایط و ضوابط را با شما خاتمه دهد اگر:

9-1- شما هر یک از مقررههای این شرایط و ضوابط را نقض کردهاید یا قصد نقض هر یک از مقررات را دارید.

9-2- زمانی که این وبسایت به موجب قانون ناگزیر از این اقدام است.

9-3- زمانیکه انجام پروژه ای که قبول کرده اید را بدون دلیل موجه رد کنید، یا درصورتی وارد اختلاف شوید که حق کاملا با کارفرما باشد و کارفرما از عملکرد شما شکایت کند و درصورت تکرار، حساب کاربری شما مسدود خواهد شد.

9-4- زمانی که حساب کاربری شما مسدود شود، شما دیگر قادر به ورود به سایت نخواهید بود، و دیگر دسترسی به پیام ها، فایل ها و اطلاعات دیگری که در حساب خود دارد را نخواهید داشت

9-5- مطابق با قوانین لازم الاجرا این وبسایت این حق را دارد که عضویت شما را در وبسایت متوقف یا لغو کند. اگر شما مقررات لازم الاجرا را نقض کنید، رفتار شما بر نام یا شهرت این وبسایت تاثیر سو بگذارد و یا حقوق افراد دیگر را نقض کنید، ممکن است به صلاحدید خود، دسترسی شما را به کلیه یا هر بخش وبسایت یا خدمات بدون اطلاع شما متوقف کند.

9-6- هنگامی که التزام طرفین به این شرایط و ضوابط به پایان می‌رسد، تمام حقوق قانونی، تعهدات و مسئولیت‌هایی که شما و این وبسایت از آن برخوردار بوده‌اید، باید با این توقف متوقف شود.

 

 

10- نظرات کاربران

10-1- ما این اختیار را داریم که بنا به صلاحدید خود هر محتوایی را که غیر قانونی،  تهاجمی، همراه با تهدید، مختل کننده حقوق دیگران و در تضاد با این شرایط و ضوابط باشد، ویرایش و یا حذف کنیم.

10-2- شما می‌پذیرید که نظرات شما غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید و در تضاد با حقوق دیگران و این شرایط و ضوابط نباشد. در واقع شما مسئولیت هر ایمیلی را که از طرف شما ارسال می‌شود، به عهده دارید.

 

11- جبران خسارت

شما می‌پذیرید که در برابر این وبسایت، کارکنان، نمایندگی‌ها و تامین کنندگان ثالثش در موارد زیر جبران خسارت کنید:

11-1- تمام اقدامات، ادعاها، خواستهها، هزینهها، تلفات و خساراتی که نشات گرفته یا ایجاد شده به وسیله یا در ارتباط با هر محتوایی است که از طریق وبسایت پست میکنید.

11-2- هرگونه پیامد مستقیم یا غیرمستقیم از دسترسی، استفاده یا انجام معاملات در وبسایت

11-3- نقض هر یک از موارد این شرایط و ضوابط

 

12- قانون حاکم

12-1- شرایط و ضوابط پیش‌رو مطابق با قوانین ایران تنظیم شده‌اند. هر گونه اختلاف یا ادعایی که مرتبط با این شرایط و ضوابط باشد، باید بر اساس این قانون تفسیر شود و حقوق طرفین و جانشینان آن‌ها نیز باید حل و فصل شود.

12-2- هر دو طرف تایید می‌کنند که مفاد این شرایط و ضوابط منصفانه و منطقی است و اعلام می‌کنند که این شرایط و ضوابط خلاف سیاست‌های عمومی و به صورت نابرابر تنظیم نشده است.

12-3- اگر بخشی از این شرایط و ضوابط براساس حکم دادگاه صلاحیت‌دار غیر قابل اجرا تشخیص داده شود، در این صورت تنها همین بخش از ضوابط و شرایط جدا شده و باقی مفاد لازم الاجرا باقی می‌ماند.

12-4- این قوانین از زمانی که شما از سایت کال ورک استفاده می کنید لازم الاجرا است. درصورتی که شما قوانین سایت را رعایت نکنید، ممکن است بدون اخطار حساب کاربری شما مسدود شود

12-5- شما با ادامه استفاده از وبسایت و خدمات آن نشان می‌دهید که شرایط و ضوابط را پذیرفته‌اید. هم‌چنین شما با کلیک کردن بر روی کادر قبول یا پذیرش شرایط و ضوابط که توسط این شرکت در این بخش قرار داده می‌شود موافقت خود را اعلام می‌نمایید

 

info@callwork.com